Rosjanin z fałszywą polisą

  • 11.07.2019, 09:27 (aktualizacja 11.07.2019, 09:29)
  • Kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Rosjanin z fałszywą polisą
Na drogowym przejściu granicznym w Grzechotkach, funkcjonariusze Straży Granicznej przerwali podróż mieszkańcowi obwodu kaliningradzkiego. Mężczyzna do kontroli granicznej przedstawił podrobioną polską polisę OC pojazdu.

9 lipca do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski stawił się 40-letni Rosjanin, kierowca Volkswagena. Mężczyzna do kontroli okazał blankiet polskiego ubezpieczenia OC pojazdu.

Funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń co do autentyczności dokumentu. Okazało się, że w polisie została przerobiona data ważności. Z cyfry 7 zrobiono 8, tym sposobem „wydłużono” o miesiąc ważność blankietu.

Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze z PSG w Grzechotkach. Rosjanin odpowie za posłużenie się fałszywą polisą.

 

Kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Atłas
Atłas 12.07.2019, 22:29
Wow, spektakularne ujawnienie. Jaka służba takie wyniki. Parodia

Pozostałe