Jej „opiekun” rzucał nią do wody. Teraz psiak szuka domu

  • 28.06.2019, 06:00 (aktualizacja 29.06.2019, 00:03)
  • Wojciech Andrearczyk
Jej „opiekun” rzucał nią do wody. Teraz psiak szuka domu © OTOZ Animals
Wiele wycierpiała się od swojego „opiekuna”. Pijany mężczyzna kilka razy wrzucał ją do rzeki. Nie reagował na krzyki kobiety, która nagrała całe zdarzenie. Teraz Psotka – bo takie nosi imię – szuka domu. Dobrego i bezpiecznego domu.

AKTUALIZACJA: już w kilka godzin po ukazaniu się tego artykułu, Psotka znalazła nowy dom. Podobnie jak braniewski OTOZ Animals jesteśmy pewni, że to dzięki naszym Internautom i ich udostępnieniom na Facebooku udało się dotrzeć do osób, które zapewnią suczce dobry dom!

 


 

O mężczyźnie znęcającym się nad psem pisaliśmy 19 maja tego roku. Kobieta nagrała film, na którym widać, jak mężczyzna chwyta za kark towarzyszącego mu małego pieska, przez chwilę trzyma go w powietrzu, po czym robi zamach i rzuca psem w kierunku wody.

Gdy pies wydostał się z wody i zaczyna biec, mężczyzna ponownie łapie go za kark i ponownie trzymając skulone zwierzę w powietrzu, robiąc zamach, rzuca nim znowu w kierunku wody.

PRZECZYTAJ: Nagrała film, jak mężczyzna wrzuca psa do wody

Mężczyzna jeszcze tego samego dnia został zatrzymany przez policjantów. Pies został mu odebrany i trafił pod opiekę braniewskiego OTOZ Animals. Suczka wciąż szuka domu...
 

Przygarnij Psotkę
Suczka została odrobaczona, zabezpieczona przeciw kleszczom, wysterylizowana, zachipowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie.
Jest radosna, ufna, grzeczna. I czeka na kogoś, kto zapewni jej dom, troskę, opiekę i szczęście.
Psotka waży 11 kg, ma około półtora roku.
Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z OTOZ Animals. Tel. nr 781 015 201.

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe