Czwartek, 17.10.2019

Oddali ponad osiemnaście litrów krwi

  • 09.04.2019, 17:59
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Oddali ponad osiemnaście litrów krwi © KPP w Braniewie
Blisko 50 donatorów, ponad 18 litrów krwi – to podsumowanie ostatniej akcji honorowego krwiodawstwa, która odbyła się w braniewskiej komendzie Policji.

W braniewskiej komendzie po raz drugi w tym roku odbyła się akcja honorowego oddawania krwi. Od godziny 9 korytarz komendy wprost pękał w szwach, a chętnych do podzielenia się krwią wciąż przybywało.

W gronie blisko 50 donatorów, którzy oddali łącznie ponad 18 litrów krwi, znaleźli się policjanci, pracownicy cywilni Policji, funkcjonariusze Straży Granicznej, Służby Więziennej, żołnierze oraz mieszkańcy Braniewa.

— Dziękujemy wszystkim za tak liczne przybycie i za to, że naturalna dobroć serca popycha Was do tak cudownego czynu, jakim jest dzielenie się z potrzebującymi swoją krwią. Kolejna akcja pod koniec maja. Już teraz liczymy na Waszą obecność — mówią policjanci.

 

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe