Podzielili się z potrzebującymi swoją krwią

  • 06.04.2019, 16:42
  • st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, w zastępstwie rzecznika prasowego WMOSG
Podzielili się z potrzebującymi swoją krwią © WMOSG
Członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie zorganizowali akcję krwiodawczą. Życiodajnym płynem podzieliło się 20 krwiodawców.

Łącznie zebrano 9 litrów krwi. Do grona Honorowych Dawców Krwi dołączyło dwóch krwiodawców, którzy po raz pierwszy podzielili się darem życia.

W zbiórce uczestniczyli funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie i Grzechotkach, przedstawiciele innych służb mundurowych, uczniowie oraz mieszkańcy miasta i okolic.

Akcję krwiodawstwa przeprowadzili pracownicy Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Elblągu.

st. sierż. SG Anna Matejuk-Ficek, w zastępstwie rzecznika prasowego WMOSG

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe