Dzielnicowi na „Dniu kariery zawodowej”

  • 20.03.2019, 18:10
  • Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie
Dzielnicowi na „Dniu kariery zawodowej” © KPP w Braniewie
Dzielnicowi z gminy i miasta Braniewa – asp. szt. Marcin Orłowski oraz mł. asp. Ewelina Brewczak – uczestniczyli w spotkaniu z uczniami w Lipowinie – „Dniu kariery zawodowej”.

„Dzień kariery zawodowej” zorganizowano w Szkole Podstawowej w Lipowinie. W jednym miejscu, w przeciągu kilku godzin policjanci, przedstawiciele innych służb mundurowych oraz różnych profesji prezentowali młodzieży swój zawód.

Policyjne stoisko przygotowali dzielnicowi z terenu gminy i miasta Braniewa – asp. Szt. Marcin Orłowski oraz mł. asp. Ewelina Brewczak. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 80 uczniów. Poza kwestiami związanymi z rekrutacją do służby funkcjonariusze odpowiadali na wszelkie pytania, które nurtowały młodzież.

Największym zainteresowaniem cieszyły się zagadnienia związane ze służbą kryminalną i zostaniem jednym z nieumundurowanych policjantów.

 

Sierż. szt. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy KPP w Braniewie

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jimi
jimi 20.03.2019, 18:56
tylko nie do Policji !!!

Pozostałe