Kolejna udana akcja zbiórki krwi

  • 06.03.2019, 21:56
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Kolejna udana akcja zbiórki krwi © KP PSP w Braniewie
W siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie przeprowadzona została kolejna zbiórka krwi.

W akcji uczestniczyli pracownicy KP PSP w Braniewie, członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz sympatycy pożarnictwa.

Sprzęt niezbędny do poboru krwi został zainstalowany przez pracowników Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Elbląga w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP.

Na apel strażaków dotyczący akcji honorowego krwiodawstwa odpowiedziało kilkanaście osób, które pozostawiły kilka litrów życiodajnego płynu.

To już kolejna akcja związana z poborem krwi zorganizowana przez klub HDK PCK „Strażak”, działający przy KP PSP w Braniewie.

— Wszystkim, którzy w niej uczestniczyli, składamy serdeczne podziękowania a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach poboru krwi — mówią strażacy.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (18)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe