Przyjdź do brygady i zostań żołnierzem

  • 14.01.2019, 17:00
  • Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.
Przyjdź do brygady i zostań żołnierzem © 9BBKPanc.
9 Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej poszukuje żołnierzy we wszystkich korpusach: szeregowych, podoficerów i oficerów. Chętni powinni stawić się na kwalifikacje. Pierwsza już we wtorek, 15 stycznia.

W styczniu będą dwa terminy naboru: 15 stycznia i 29 stycznia.

Brygada czeka na kandydatów, którzy mają odbytą zasadniczą służbę wojskową lub służbę przygotowawczą.

Spotkania kwalifikacyjne połączone z egzaminem z wychowania fizycznego rozpoczynają się o godzinie 8:00 w jednostce wojskowej przy ul. Sikorskiego 41.
Kandydaci powinni zgłosić się do biura przepustek przy bramie głównej. Wymagane: strój sportowy oraz dokumenty potwierdzające tożsamość, ewentualnie przebieg służby i posiadane kwalifikacje.

 

Szczegóły w zakładce „Nabór do służby”

Więcej informacji dotyczących prowadzonych kwalifikacji można uzyskać w sekcji personalnej 9BBKPanc., pod numerami tel. 261 315 006 i 261 315 273.

Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
PolskaRzeczywistość
PolskaRzeczywistość 17.01.2019, 03:23
Przejdź egzamin, zrób badania, dostaniesz przydział itd. Rozwiążesz umowę z obecnym pracodawca bo przecież pilnie cię potrzebują, a rzeczywistości czekasz na telefon X czasu i osoby mające rodziny na utrzymaniu czekają po 3 lub więcej miesięcy wbikajac żeby w ścianę!!!

Pozostałe