W wyjątkowym domu. Z kolędą, jasełkami i prezentami

  • 22.12.2018, 18:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
W wyjątkowym domu. Z kolędą, jasełkami i prezentami © Starostwo Powiatowe w Braniewie
Tradycyjnymi jasełkami rozpoczęło się wigilijne spotkanie w Powiatowym Domu Dziecka „Słoneczne Wzgórze” we Fromborku.

Na świąteczne spotkanie z wychowankami fromborskiego domu dziecka przybyli licznie zaproszeni goście, wśród nich przedstawiciele Powiatu Braniewskiego – wicestarosta Mirosław Kudliński i Małgorzata Wojtas, członek Zarządu Powiatu.

Po jasełkach ks. prałat Jacek Wojtkowski pobłogosławił opłatki, którymi następnie podzielono się, składając sobie życzenia.

Przedświąteczny czas był doskonałą okazją do wręczenia dzieciom i młodzieży prezentów, co uczynili wicestarosta Mirosław Kudliński i radna Małgorzata Wojtas. Swoje podarunki przekazały także inne osoby, w tym – tradycyjnie już – przedstawiciele służb mundurowych, nadleśnictwa i innych instytucji.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (93)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe