Niedziela, 16.06.2019

Burmistrz spotkał się z mieszkańcami. Wysoka frekwencja

  • 17.12.2018, 17:33 (aktualizacja 17.12.2018, 17:35)
  • Inf. prasowa UM w Braniewie
Burmistrz spotkał się z mieszkańcami. Wysoka frekwencja © fb.com/tomasz.sielicki.75
Ponad 100 braniewian przyszło na otwarte spotkanie z nowym burmistrzem Braniewa – Tomaszem Sielickim. — Będę starał się spełniać z rozwagą oczekiwania mieszkańców — mówi burmistrz.

— Wysoka frekwencja to najlepszy dowód tego, że sprawy miasta żywo interesują wielu mieszkańców — mówi Tomasz Sielicki. — To dobra wiadomość, bo dzięki wsparciu braniewian wiele ważnych spraw dla Braniewa uda się pomyślnie i efektywnie rozwiązać. Obserwuję także ogromny entuzjazm, to widać na każdym kroku. To mobilizuje do pracy.

Podczas spotkania rozmawiano nie tylko o bieżących potrzebach mieszkańców, czy sprawach pilnych do załatwienia. Z uwagą przysłuchiwano się również planom burmistrza, związanym z dalszym rozwojem miasta.

— Jedną z inicjatyw wysoko ocenionych podczas spotkania z mieszkańcami miasta jest zgłoszona przeze mnie – jeszcze w czasie kampanii wyborczej – pomysłu powstania Loży Liderów Braniewa — mówi Tomasz Sielicki. — Idea tego projektu sprowadza się do zaproszenia wszystkich byłych burmistrzów miasta, byłych przewodniczących Rady Miasta oraz osób reprezentujących ważne dla miasta środowiska do wspólnych rozmów na temat rozwoju i przyszłości Braniewa. Rzecz w tym, aby ponad politycznymi i światopoglądowymi podziałami współpracować i realizować pomysły dobre dla miasta.

Inf. prasowa UM w Braniewie
Podziel się:


Pozostałe