Nowy sprzęt także w OSP Wilczęta

  • 19.11.2018, 16:29 (aktualizacja 19.11.2018, 16:29)
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Nowy sprzęt także w OSP Wilczęta © KP PSP w Braniewie
Kolejny specjalistyczny sprzęt ratowniczy trafił na wyposażenie strażaków-ochotników z terenu gminy Wilczęta. Uroczyste przekazanie sprzętu zakupionego dla strażaków OSP z pieniędzy Ministerstwa Sprawiedliwości odbyło się w Urzędzie Gminy w Wilczętach.

Przekazania sprzętu przedstawicielom jednostek OSP dokonali: wójt Gminy Wilczęta Beata Andrzejczuk oraz komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie bryg. Zbigniew Januszko.

Nowoczesny sprzęt trafił do jednostek OSP Wilczęta, Stare Siedlisko, Gładysze i Ławki.

Jednostki OSP wzbogaciły się m.in. o defibrylator AED, zestawy medyczne PSP R1, przyrząd pomiarowy, pilarki do drewna, bosak dielektryczny, detektor napięcia oraz sprzęt niezbędny do zabezpieczania miejsca zdarzenia.

 

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe