Atrakcje na imprezy bez tajemnic. Poznaj wady i zalety fotobudki

  • 09.10.2018, 10:43
  • Artykuł partnera
Atrakcje na imprezy bez tajemnic. Poznaj wady i zalety fotobudki
Jak każda inna atrakcja imprezowa, fotobudka również ma swoje plusy i minusy. Które przeważają? Czy wynajęcie najmodniejszej maszyny do robienia zdjęć jest opłacalne? Co sprawia, że imprezowicze uwielbiają spędzać czas, wykonując zabawne sesje?

Oddajemy w Twoje ręce obiektywny poradnik, który pomoże Ci w podjęciu decyzji o wynajęciu fotobudki.


Powody, dla których warto przemyśleć zamówienie fotobudki

Jednym z największych plusów nowoczesnego urządzenia do robienia zdjęć na imprezach, jest natychmiastowe drukowanie efektów sesji. Każdy, kto się sfotografuje, otrzymuje listek z serią fotografii, do których przed momentem zapozował. Poza tym zdjęcia robione przez fotobudki nie są zwyczajne, a zabawne i pełne emocji. W dużej mierze przyczyniają się do tego rekwizyty, jak kapelusze, peruki oraz tabliczki z różnymi hasłami. Nieszablonowe zdjęcia, które od razu otrzymuje się do ręki to tylko początek długiej listy zalet korzystania z fotobudki. Kolejnym plusem jest możliwość integracji z innymi osobami. Zarówno na weselu, przyjęciu urodzinowym czy imprezie firmowej, fotobudka jest używana przez gości, którzy pozują w grupkach. Im więcej osób na zdjęciu, tym ciekawsze efekty. Również cena jest przystępna, zwłaszcza gdy decydujemy się wynająć maszynę od producenta, co jest możliwe choćby na stronie internetowej z fotobudką Light Ring. Tu należy wymienić jeszcze jedną zaletę: koszt wynajmu fotobudki można ustalić indywidualnie. Firmy co prawda mają przygotowane ogólne cenniki, jednak zawsze istnieje opcja dopasowania oferty do potrzeb.

Minusy związane z wynajmem imprezowej maszyny do robienia zdjęć

Zacząć trzeba od tego, że fotobudka nie czeka. Kiedy ktoś nie zdąży przyjąć pozycji, zdjęcie i tak zostanie wykonane, trzy lub nawet cztery razy z rzędu. Gotowa seria się drukuje i nie ma odwrotu: kto zrobił niekorzystną minę, musi się wstydzić. Oczywiście ten minus można obrócić w żart, szczególnie gdy bawimy się na weselu albo imprezie sylwestrowej. Goście, którzy nie odmawiają sobie drinków, rzadko kiedy dobrze radzą sobie z szybką zmianą rekwizytów. Ale to nie wszystko. Omawiając wady wynajmu fotobudki, trzeba wspomnieć o długiej kolejce. Narzeka na nią wielu gości, którzy żeby się sfotografować, muszą czekać nawet kilkanaście minut. Wszystko zależy od tego, jak dobrze bawią się osoby przed nimi: nielimitowane ilości zdjęć i dostęp do gadżetów oraz przebrań to wystarczające powody, by na długo zająć fotobudkę. Cóż, na ten problem również jest rada – zawsze można zamówić dwa urządzenia – to powinno zadowolić niecierpliwych. Jedno jest pewne, maszyna do robienia zdjęć na imprezach stanowi atrakcję, o której warto mówić. Sam zdecyduj, czy chcesz poeksperymentować i sprawdzić swoje siły w pozowaniu. Jeśli tak, zamów fotobudkę i korzystaj, byle nie za długo. W przeciwnym razie podpadniesz innym chętnym, czekającym w kolejce.

Artykuł partnera

Podziel się:


Pozostałe