Przyjechali na Mundial... zabytkowym ciągnikiem

  • 21.06.2018, 11:46 (aktualizacja 21.06.2018, 12:00)
  • Podinspektor Ryszard Chudy, Oficer Prasowy IDS w Olsztynie, Dział Graniczny
Przyjechali na Mundial... zabytkowym ciągnikiem Fot. IDS w Olsztynie
Trzech obywateli Szwajcarii, na mecz swojej reprezentacji z Serbią wybrało się… zabytkowym ciągnikiem.

Mecz Serbia – Szwajcaria zostanie rozegrany w piątek 22 czerwca w Kaliningradzie. Spodziewamy się, że na granicy z Obwodem Kaliningradzkim pojawi się ponad 5 tys. kibiców, z tego  ok. 3 tys. Serbów i ponad 2 tys. Szwajcarów. - mówi Podinspektor Ryszard Chudy, Oficer Prasowy IDS w Olsztynie, Dział Graniczny.

Dziś ok. godz.11.00 do odprawy na przejściu granicznym w Gronowie zgłosiło się 3 kibiców szwajcarskich. Co ciekawe dotarli oni jadąc zabytkowym ciągnikiem. W sumie, by dotrzeć na mecz musieli przejechać ponad 1800 km. Ich pojazd – ciągnik Buehrer, rocznik 1964, porusza się ze średnią prędkością ok. 30 km na godzinę. Kibice są już prawie 2 tygodnie w drodze, a czeka ich jeszcze powrót. Odprawa graniczna przebiegłą szybko i sprawnie i Szwajcarzy ruszyli na stronę rosyjską, gdzie czekali na nich rosyjscy dziennikarze. 

 

Podinspektor Ryszard Chudy, Oficer Prasowy IDS w Olsztynie, Dział Graniczny

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe