Poszukiwany przestępca zatrzymany w Gronowie

  • 22.05.2018, 17:16
  • kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Poszukiwany przestępca zatrzymany w Gronowie © WMOSG
Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Braniewie zatrzymali mieszkańca Elbląga, poszukiwanego za pobicie i paserstwo. Na przejściu granicznym w Grzechotkach zatrzymano natomiast Ormianina, który nie zapłacił grzywny.

Na drogowym przejściu granicznym w Gronowie do odprawy na kierunku wyjazdowym z Polski, stawił się 39-letni podróżny. W trakcie kontroli okazało się, że kierowca BMW jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Elblągu za popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze z Placówki SG w Braniewie zatrzymali i przekazali 39-latka do Aresztu Śledczego w Elblągu.

Natomiast na przejściu granicznym w Grzechotkach, w miniony weekend, funkcjonariusze SG zatrzymali obywatela Armenii, poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach za nieuregulowaną karę grzywny.
38-letni Ormianin stawił się do odprawy granicznej na kierunku wyjazdowym z Polski. Funkcjonariusze z Placówki SG w Grzechotkach w trakcie weryfikacji dokumentów podróżnego, stwierdzili, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Bartoszycach. Okazało się, że cudzoziemiec nie opłacił zasądzonej kary grzywny w wysokości 18 tys. złotych.
Obcokrajowca zatrzymano i po sporządzeniu stosownej dokumentacji, 38-latek trafił do Aresztu Śledczego w Elblągu.

 

kpt. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe