Piątek, 18.01.2019

Najmłodsi z wizytą u strażaków

  • 10.05.2018, 15:23
  • mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie
Najmłodsi z wizytą u strażaków © Archiwum KP PSP w Braniewie
Maj jest miesiącem, w którym obchodzone są Dni Ochrony Przeciwpożarowej. W związku z tym strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie odwiedzają liczne grupy zorganizowane ze szkół i przedszkoli.

Młodzież i dzieci mają możliwość zwiedzania Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Braniewie, w tym możliwość zapoznania się ze sprzętem i wyposażeniem, a także codzienną służbą strażaków. Wizyta w straży pożarnej to doskonała forma edukacyjnego uświadomienia dzieciom zasad bezpieczeństwa oraz zachowania się w przypadku pożaru, wypadku i innych zagrożeń, które mogą mieć miejsce.

W ostatnim okresie braniewskich strażaków odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Braniewa. Wśród przedszkolaków tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszył się pożarniczy podnośnik hydrauliczny, możliwość przymierzenia hełmu oraz polania wody.

 

 

mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy KP PSP w Braniewie

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe