Piątek, 18.01.2019

Zostań celnikiem do „zadań specjalnych”

  • 9.05.2018, 19:30
  • Podinsp. Ryszard Chudy, oficer prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, Dział Graniczny
Zostań celnikiem do „zadań specjalnych” © IAS w Olsztynie
Rusza nabór do elitarnego oddziału w warmińsko-mazurskiej Służbie Celno-Skarbowej, którego funkcjonariusze zajmują się zwalczaniem przestępczości. Wzmacniamy grupy w Olsztynie i Grzechotkach.

W strukturze Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Celno-Skarbowego funkcjonuje dział realizacji. Funkcjonariusze pełniący w nim służbę wyróżniają się czarnym umundurowaniem. Mają oni uprawnienia do noszenia broni a także stosowania środków przymusu bezpośredniego. Są znakomicie wyszkoleni, ale też ich zadania wymagają wyjątkowych umiejętności i predyspozycji.

Funkcjonariusze z realizacji pojawiają się na przejściach granicznych, można spotkać także na drogach regionu. To także oni dokonują zatrzymań szczególnie niebezpiecznych przestępców.

Teraz jest możliwość by do nich dołączyć. Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie właśnie ogłosiła nabór na 16 wolnych miejsc.

Nowoprzyjęci celnicy będą służyć w komórkach w Olsztynie oraz Grzechotkach.

By zostać funkcjonariuszem należy przede wszystkim złożyć w terminie do 24 maja 2018 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Olsztynie (Al. Marszałka Piłsudskiego 59 A), komplet wymaganych dokumentów. Później trzeba będzie zdać m.in. egzamin z wiedzy ogólnej, test sprawnościowy oraz przejść test psychologiczny.

 

Pełna informacja o naborze znajduje się na stronie internetowej Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl w zakładce Ogłoszenia / Nabór.

Podinsp. Ryszard Chudy, oficer prasowy, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie, Dział Graniczny
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
passeratti
passeratti 11.05.2018, 11:54
a płacą pewnie na starcie 2.500 na łapę. to ja wolę jeździć na miedzę i zarabiać 15.000.
1212
1212 11.05.2018, 00:30
Bez jaj i tak wiadomo kto się załapie.
lelkowo
lelkowo 10.05.2018, 16:58
Jak 'przy***s' jest dobrze wyszkolonym 'czarnuchem' to ja jestem księdzem
Jiki
Jiki 9.05.2018, 19:50
Jest nabor bo niektorzy po.machali i poszli do wot

Pozostałe