Pamiętali o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej

  • 18.04.2018, 16:30
  • Inf. prasowa ZSB w Braniewie
Pamiętali o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej © Archiwum Starostwa Powiatowego w Braniewie Braniewo. Już po raz dziewiąty uroczyście obchodzono Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej
Już po raz dziewiąty w Zespole Szkół Budowlanych w Braniewie uczczono pamięć osób zamordowanych w Katyniu.

W tym roku w uroczystościach uczestniczyli między innymi przedstawiciele Zarządu Powiatu Braniewskiego (starosta Leszek Dziąg, wicestarosta Artur Mieczaniec i etatowy członek Zarządu Mirosław Kudliński), wójt Gminy Braniewo Tomasz Sielicki, przedstawiciele Urzędu Miasta Braniewa i służb mundurowych: 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej oraz Straży Granicznej.

W szkole odbył się Apel Pamięci o Ofiarach Zbrodni Katyńskiej, który poprowadzili uczniowie Mateusz Brewczak i kadet Izabella Domaradzka.

Po apelu goście, nauczyciele i uczniowie złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem por. Antoniego Paproty, który znajduje się tuż przy szkole.

 

Inf. prasowa ZSB w Braniewie

Zdjęcia (20)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe