Czwartek, 18.04.2019

Najpiękniejsze są z Braniewa i okolic!

  • 26.03.2018, 19:00
  • RG / portEl.pl
Najpiękniejsze są z Braniewa i okolic! © Michał Skroboszewski / portEl.pl Panie i dziewczyny z Braniewa i okolic zdobyły najważniejsze tytuły w wyborach Miss Warmii i Mazur
Braniewianki zostały Miss Warmii i Mazur – zarówno w kategorii dorosłych, jak i nastolatek. Także inne panie z powiatu braniewskiego zdominowały wybory, zdobywając najważniejsze tytuły.

Aleksandra Bogdan z Braniewa – wśród dorosłych i Wiktoria Pogorzelska z Braniewa – wśród nastoletnich kandydatek okazały się zwyciężczyniami pierwszej edycji wyborów Miss Warmii i Mazur, które odbyły się w Elblągu.

Marlena Tokarewicz z Wilcząt została I Wicemiss Warmii i Mazur, zdobywając również tytuły Miss publiczności, Miss pięknej urody i Miss Czytelników portEl.pl

Pochodząca z Fromborka Ines Browarska została I Wicemiss Nastolatek, a Marlena Piróg z Braniewa – II Wicemiss Nastolatek.

Braniewiankę Kingę Maciejewską wybrano Miss Czytelników Dziennika Elbląskiego, a pochodzącą z Braniewa Karolinę Sobucką nagrodzono tytułem Miss Pięknych Włosów.

Wszystkie kandydatki z tytułem miss i wicemiss wezmą udział w ćwierćfinale wyborów Miss Polski. Organizator przyznał też dwie „dzikie karty”. Jedną otrzymała Maria Wróblewska z Braniewa.

Podczas gali w Teatrze im. Aleksandra Sewruka przed licznie zgromadzoną publicznością w kilku wejściach zaprezentowało się 12 dorosłych i 14 nastoletnich kandydatek do tytułów. Każda z nich musiała pokonać tremę, mówiąc kilka zdań o sobie i odpowiadając na pytania prowadzącej galę Ewy Kalki.

 

WIĘCEJ informacji a także galeria zdjęć: Najpiękniejsze spośród pięknych

 

RG / portEl.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe