Zabytkowa ikona i podrobiona odzież

  • 02.02.2018, 12:00 (aktualizacja 02.02.2018, 12:22)
  • st. rachm. Anna Hatała-Wanat, Dział Graniczny, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie
Zabytkowa ikona i podrobiona odzież © IAS w Olsztynie Gronowo. Celnicy zarekwirowali zabytkową ikonę i podrobioną odzież
Celnicy z przejścia granicznego w Gronowie zarekwirowali zabytkową ikonę i podrabianą odzież.

Jedna z rosyjskich podróżnych próbowała wwieźć do Polski zabytkową ikonę. Obraz z wizerunkiem Jezusa namalowany na starej zabytkowej desce zostanie zbadany przez eksperta. Wtedy będzie znany jej wiek i wartość.

Na podrabianą odzież i buty znanych marek celnicy natrafili podczas kontroli samochodu na rosyjskich tablicach rejestracyjnych. Kierowca próbował przemycić 5 kurtek marki Miu Miu oraz 10 par butów marki Isabel Marant. Funkcjonariusze zabezpieczyli towar i zwrócili się do kancelarii  prawnych z wnioskiem o ściganie za nielegalne wykorzystanie znaku towarowego.

 

st. rachm. Anna Hatała-Wanat, Dział Graniczny, Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe