Budżet obywatelski. Sami zdecydujcie

  • 15.01.2018, 09:55 (aktualizacja 15.01.2018, 17:21)
  • Wojciech Andrearczyk
Budżet obywatelski. Sami zdecydujcie © www.naspacer.eu Braniewo. Do 30 kwietnia poznamy zadanie, które zostanie zrealizowane w ramach budżetu obywatelskiego
80 tys. złotych. Na co można wydać te pieniądze? Zadecydują o tym mieszkańcy Braniewa.

Już dzisiaj (w poniedziałek, 15 stycznia) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Braniewie odbyło się spotkanie poświęcone budżetowi obywatelskiemu na 2018 r.

Nadal zainteresowane osoby będą mogły zgłaszać zadania, które chcieliby uwzględnić w budżecie obywatelskim. W Braniewie przeprowadzone zostaną konsultacje społeczne w sprawie budżetu obywatelskiego (szczegóły w załączniku, poniżej). Potrwają one do 2 lutego.

Konsultacje polegać będą na złożeniu przez mieszkańców Braniewa propozycji ujęcia w budżecie projektów, które miałyby być uwzględnione oraz następnie wyboru jednego projektu, który zostanie zrealizowany.

Wyniki głosowania na zadanie w budżecie obywatelskim poznamy do 30 kwietnia 2018 r.

 

 

 

Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe