Wigilijne spotkanie policjantów z dziećmi

  • 19.12.2017, 10:51
  • KPP w Braniewie
Wigilijne spotkanie policjantów z dziećmi © KPP w Braniewie
Policjanci oraz przedstawiciele innych służb i instytucji samorządowych podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia z wychowankami Domu Dziecka we Fromborku.

Jak co roku w Powiatowym Domu Dziecka we Fromborku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia komendant powiatowy Policji w Braniewie kom. Tadeusz Telenga, funkcjonariusze Policji, jak również przedstawiciele innych służb i instytucji samorządowych uczestniczyli w spotkaniu wigilijnym.

Uroczystość rozpoczęła się jasełkami, w których wystąpili wychowankowie domu dziecka. Następnie zaproszeni goście wraz z dziećmi oraz ich wychowawcami podzielili się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia.

Funkcjonariusze Policji oraz pracownicy cywilni z Komendy Powiatowej Policji w Braniewie ufundowali dzieciom prezenty w postaci piłek, które z pewnością przydadzą się podopiecznym domu dziecka.

 

KPP w Braniewie

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe