Nowe nawierzchnie na powiatowych drogach

  • 07.12.2017, 15:00
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie
Nowe nawierzchnie na powiatowych drogach © Starostwo Powiatowe w Braniewie Remont nawierzchni w Ułowie, sprawnie wykonywany przez pracowników Zarządu Dróg Powiatowych. Pracownicy ZDP są również przeszkoleni do obsługi takich maszyn, jak widoczny na zdjęciu remonter
Mimo nie zawsze korzystnych warunków atmosferycznych na drogach powiatu braniewskiego prowadzone są prace remontowe.

— Zarząd Powiatu Braniewskiego realizuje planowe działania w zakresie poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatowych, skrzyżowaniach i w ciągach pieszych — mówi Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu. — Ich celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców oraz komfortu podróżowania.

W ostatnim czasie naprawiono nawierzchnię drogi powiatowej w Ułowie (gm. Braniewo), drogi powiatowej w Starej Pasłęce, na skrzyżowaniu dróg powiatowych w Lubnowie (gm. Płoskinia) oraz przebudowano drogę powiatową w Pieniężnie (ul. Szkolną).

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego w Braniewie

Zdjęcia (19)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe