Wszystkich Świętych na drogach, przy cmentarzach

  • 27.10.2017, 12:30 (aktualizacja 02.11.2017, 10:45)
  • KPP w Braniewie
Wszystkich Świętych na drogach, przy cmentarzach KPP w Braniewie
Większy ruch na drogach, więcej policyjnych patroli, zakazy zatrzymywania się i parkowania oraz zamknięte ulice. Paraliżu być nie powinno, ale kierowcy wybierający się na cmentarze we Wszystkich Świętych muszą zachować szczególną ostrożność.

Kierowcy będą musieli przygotować się na  zmianę organizacji ruchu na terenie Braniewa. Zmiany wprowadzone zostaną 31 października,1 oraz 2 listopada i będą dotyczyć  trzech ulic, przy których znajdują się cmentarze – Olsztyńskiej, Morskiej i Elbląskiej. Prosimy o zwracanie uwagi na nowe oznaczenia w rejonie cmentarzy.

Na ulicy Olsztyńskiej, po jej lewej stronie (patrząc w kierunku Płoskini) obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się.

Ulica Morska w dniu 1 listopada wyłączona będzie z ruchu kołowego – od ulicy PCK do skrzyżowania z ulicą Wileńską. Wjazd na tę ulicę przewidziany jest jedynie dla pojazdów komunikacji miejskiej oraz osób niepełnosprawnych.

Na ulicy Elbląskiej nie wolno będzie zatrzymywać się po prawej stronie drogi, patrząc w kierunku Elbląga (pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela).


Policjanci apelują o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i o zachowanie szczególnej ostrożności. Piesi, poruszając się po zmroku, powinni używać elementów odblaskowych.

 

KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe