Policjanci z Braniewa w sztafecie dla chorego kolegi

  • 16.10.2017, 19:30
  • KPP w Braniewie
Policjanci z Braniewa w sztafecie dla chorego kolegi KPP w Braniewie
Braniewscy policjanci dołączyli do rowerowej sztafety, której celem jest zebranie pieniędzy na leczenie ich kolegi z Rzeszowa, który zmaga się z ciężką chorobą nowotworową.

22 września z Rzeszowa wyruszyła rowerowa sztafeta „Kręcimy dla Marcina”. Celem tego przedsięwzięcia jest zebranie pieniędzy umożliwiających leczenia policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, który zmaga się z ciężką choroba nowotworową.

Inicjatorzy sztafety przekazali uczestnikom rajdu bransoletkę symbolizującą sztafetową pałeczkę. Cztery ogniwa łańcucha w kolorach niebieskim, szarym, czerwonym i zielonym to symbole zrzeszenia w nieformalnej grupie „Mundur na rowerze”. W skład tej grupy wchodzą funkcjonariusze różnych służb mundurowych, do której dołączyli również braniewscy policjanci.

12 października w Elblągu funkcjonariusze przejęli pałeczkę, jednocześnie rozpoczynając rowerową sztafetę z garnizonu warmińsko-mazurskiego. Policjanci mieli do pokonania trasę Elbląg-Braniewo, aby dalej pokonać trasę Braniewo-Olsztyn, Olsztyn-Mrągowo i Mrągowo-Szczytno.

Łącznie policjanci z Warmii i Mazur  maja do przejechania 250 km. W sztafecie weźmie udział 42 funkcjonariuszy. Ogólnie sztafeta w ciągu 23 dni przejedzie 80 polskich miast.

Szczegóły dotyczące organizowanej akcji można uzyskać na facebookowej stronie grupy „Mundur na rowerze” oraz na stronie internetowej NSZZP Zarząd Wojewódzki w Rzeszowie.

 

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi w walce z chorobą, mogą wpłacić pieniądze na uruchomiony rachunek bankowy:

90 8642 1155 2015 1506 0396 0003
Podkarpacki Bank Spółdzielczy
Odział w Przemyślu

w tytule wpłaty: „Mundur na rowerze” – darowizna dla Marcina.

 

KPP w Braniewie

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe