Przejdź do głównych treści
Przejdź do wyszukiwarki
Przejdź do głównego menu
Facebook.com
X.com
Instagram.com
Youtube.com
sobota, 27 czerwca 2026 03:24
Ułatwienia dostępności
Zaloguj się
Przełącz menu
Artykuły
Firmy
Ogłoszenia
Zamknij menu
Główna
Wydarzenia
Policja
Straż Pożarna
Na granicy
Wojsko
Samorząd i polityka
Gospodarka i inwestycje
Społeczeństwo
Ludzie
Oświata
Z regionu
Historia
Sport
Kultura
Turystyka
Przyroda
Pokaż pozostałe elementy menu
WAŻNE:
Dni Elbląga 2026. No to gramy!
Braniewo szykuje się na świętowanie. Zobaczcie program Piwowarów Braniewskich 2026
Pierogi bez limitu i piknikowy klimat. Pierogowa uczta znów wróci do Płoskini
Księgowość to nie tylko liczby. To odpowiedzialność za czyjąś firmę
Rejsy wracają na Zalew Wiślany. „Zefir” będzie kursował z Tolkmicka do Krynicy Morskiej
Nekrologi i kondolencje. Miejsce pamięci i wspomnień w Portalu Braniewo
Gazeta pogranicza Warmii i Mazur – "Nowiny Północne" także w powiecie braniewskim
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna
Artykuły
Kultura
Kultura
Wybierz kategorię
Wydarzenia
Policja
Straż Pożarna
Na granicy
Wojsko
Kultura
Ludzie
Historia
Społeczeństwo
Sport
Turystyka
Gospodarka i inwestycje
Samorząd i polityka
Przyroda
Oświata
Kościół
Z regionu
Kultura
Sortuj
Najnowsze
Najstarsze
Najczęściej czytane
Najlepiej oceniane
Filtruj
Reset
Szarlotka z lodami – letni deser dla całej rodziny
Czy czasami brakuje Ci pomysłu na szybki i pyszny deser, który pokocha cała rodzina? Zastanawiasz się, jak sprawić, by nawet upalne dni przynoszące lenistwo zamieniły się w coś wyjątkowego? Szarlotka z lodami to idealna odpowiedź na nudę w kuchni i sposób na rodzinne popołudnie pełne smaków, do których aż chce się wracać!
26.08.2025 11:24
Na wakacje prosto z Naszego Lotniska!
Zimą egipskie plaże w Marsa Alam, a latem 2026 powrócą słoneczne podróże do Turcji i Albanii. Czekają również Holandia i Niemcy.
25.08.2025 22:25
1
Braniewo
Braniewo pożegnało lato na „Baj Baj Wakacje 2025”. Deszcz nie powstrzymał dobrej zabawy
Mimo deszczu liczni braniewianie bawili się wspólnie podczas „Baj Baj Wakacje 2025” – pełnego muzyki, atrakcji i niezapomnianych emocji wydarzenia w amfiteatrze miejskim.
25.08.2025 13:39
Maciejewo, gmina Braniewo
Święto plonów w Maciejewie. Dożynki Powiatowe już 6 września!
Maciejewo zaprasza 6 września na Dożynki Powiatowe – tradycyjne święto plonów z bogatym programem artystycznym i atrakcjami dla całych rodzin.
21.08.2025 19:15
Słobity, gmina Wilczęta
Od mszy do tańców. Dla starszych i młodszych. Bogaty program Dożynek Gminnych w Słobitach
Już 30 sierpnia w Słobitach odbędą się Dożynki Gminne – wielkie święto plonów, tradycji i dobrej zabawy, z koncertami, atrakcjami dla dzieci i gwiazdą wieczoru Mario Bischinem.
19.08.2025 16:35
Braniewo
„Baj, baj Wakacje 2025”. Braniewo pożegna lato koncertem Julii Żugaj
23 sierpnia w Amfiteatrze Miejskim w Braniewie mieszkańcy pożegnają wakacje podczas plenerowego wydarzenia pełnego muzyki, atrakcji i rodzinnej zabawy.
18.08.2025 20:27
Lelkowo
Święto Plonów w Lelkowie. Muzyka, konkursy i atrakcje dla całych rodzin
Już 6 września w Lelkowie odbędzie się Dożynkowe Święto Plonów 2025 – pełne tradycji, muzyki i atrakcji dla całych rodzin.
18.08.2025 17:41
Pieniężno
Pieniężno podziękuje za plony. Wielkie świętowanie na stadionie
23 sierpnia Stadion Miejski w Pieniężnie zamieni się w tętniące życiem centrum obchodów Święta Plonów – Dożynek Gminnych pod hasłem „Wdzięczni za plony ziemi i dary lasu”.
13.08.2025 19:39
Lelkowo
Radość, kolory i bańki w Lelkowie. Wyjątkowy festyn
Lelkowo rozbłysło kolorami i uśmiechami podczas festynu, który połączył zabawę z edukacją i integracją całej społeczności.
06.08.2025 12:56
Elbląg
Teatr Sewruka: to był wyjątkowy sezon, pełen emocji i refleksji
Sezon artystyczny 2024/2025 w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu dobiegł końca, pozostawiając po sobą wspomnienia i refleksje.
05.08.2025 18:17
poprzednia
1
...
9
10
11
12
13
14
15
...
następna
KOMENTARZE
Poprzednie
Następne
Autor komentarza:
Popielardki
Treść komentarza:
Hodnik jest dla pieszych ! A nie dla jezdzacych 25km na godz chodnikami pojazdów z napedem elektrycznym ! Ustawodastwo niechlujstswo Sejmowe w tym temacie to wstyd dla Polski !!
Data dodania komentarza:
25.06.2026, 11:03
Źródło komentarza:
14-latek na hulajnodze uderzył w znak. Chłopiec trafił do szpitala
Autor komentarza:
gosc
Treść komentarza:
jak policja pozwala jezdzic tak mamy.
Data dodania komentarza:
24.06.2026, 17:03
Źródło komentarza:
14-latek na hulajnodze uderzył w znak. Chłopiec trafił do szpitala
Autor komentarza:
Manipulanci
Treść komentarza:
Zebrali 315 podpisów Spartan,oglosili wielki sukces że tej siły nic pokona na referendum poszło 186 i też mówili że są wielcy.Liczby nie kłamią😆😁
Data dodania komentarza:
15.06.2026, 22:25
Źródło komentarza:
Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku
Autor komentarza:
Z gminy Wilczęta
Treść komentarza:
Jak ci.ludzie z referendum lokalne manipulują kłamstwamiNikt tak jak oni nie powielali kłamstw na temat wójta.Hipokryci i nic więcej.
Data dodania komentarza:
15.06.2026, 21:48
Źródło komentarza:
Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku
Autor komentarza:
Gość
Treść komentarza:
Wiadomo co wywołało pożar?
Data dodania komentarza:
15.06.2026, 16:58
Źródło komentarza:
Pożar w Nowicy. Ogień strawił drewniany budynek gospodarczy
Autor komentarza:
mieszkanka
Treść komentarza:
Wstyd dla organizatorów referendum. Naraziliście gminę na straty ok 30 tys. Teraz najlepiej schować się pod dywan i rezygnować z pewnych funkcji społecznych. Trzeba było dać wójtowi się wykazać a nie po 2 latach oczekiwać cudów jak poprzedni wójtowie byli bierni w swoich działaniach. W samorządzie nie zawsze wszystko jest proste.
Data dodania komentarza:
15.06.2026, 12:47
Źródło komentarza:
Frekwencja w referendum poniżej 10 procent. Wójt Wilcząt pozostaje na stanowisku
Autor komentarza:
Seba
Treść komentarza:
Debil
Data dodania komentarza:
29.05.2026, 12:45
Źródło komentarza:
Wyrzucił do lasu śmieci po remoncie. Straż Leśna ustaliła sprawcę w pół godziny
Autor komentarza:
Braniewianin
Treść komentarza:
Nie pochwalam, ale 6.40, pusta droga z dala od zabudowań. Wiem że większość będzie krzyczeć że dobrze, karać jeszcze więcej, ale pamiętajcie że dokręcanie śrubki trwa, zanim obejrzymy się będzie puszka za 10km/h więcej
Data dodania komentarza:
26.05.2026, 18:19
Źródło komentarza:
Kolejny motocyklista stracił prawo jazdy. Ta sama droga, to samo miejsce
Reklama
Portal Braniewo
Reklama