Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Biuro Rachunkowe Orion Magdalena Rogaczewska
Lelkowo

Radość, kolory i bańki w Lelkowie. Wyjątkowy festyn

Lelkowo rozbłysło kolorami i uśmiechami podczas festynu, który połączył zabawę z edukacją i integracją całej społeczności.
Radość, kolory i bańki w Lelkowie. Wyjątkowy festyn

Autor: Archiwum GCK w Lelkowie

W Lelkowie odbył się wyjątkowy festyn pod nazwą „Dzień Radości i Bezpieczeństwa”, który przyciągnął całe rodziny, sąsiadów i przyjaciół. Wydarzenie połączyło w sobie dwie barwne atrakcje – festiwal baniek mydlanych oraz festiwal kolorów, które zapewniły mnóstwo radości zarówno najmłodszym, jak i dorosłym uczestnikom.

Oprócz dobrej zabawy, nie zabrakło również ważnych treści edukacyjnych. Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do przedstawicieli służb mundurowych, którzy z zaangażowaniem dzielili się wiedzą, przeprowadzali pokazy i wzbudzili ogromne zainteresowanie wśród dzieci i młodzieży.

Duże uznanie należy się także zespołowi Coffee House z Bartoszyc, który aktywnie włączył się w działania z zakresu profilaktyki uzależnień, wspierając tym samym edukację prozdrowotną wśród mieszkańców.

— Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego radosnego dnia — podsumowuje Katarzyna Marcinkan, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Lelkowie.

Powiązane galerie zdjęć:

 

 


"NOWINY PÓŁNOCNE"
Gazeta pogranicza Warmii i Mazur

Bartoszyce, Braniewo, Gołdap, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Olecko, Węgorzewo

 

REKLAMA W GAZECIE:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama