Wtorek, 25.09.2018, imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Oddali krew – zrobili przelew życia

  • 17.10.2017, 18:00
  • st. chor. Sebastian Jaszak, prezes Wojskowego Klubu HDK PCK przy 9BBKPanc.
Oddali krew – zrobili przelew życia Klub HDK PCK przy 9BBKPanc.
Ostatnią akcję poboru krwi na terenie 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej przeprowadzono pod hasłem „Zrób przelew życia”.

Żołnierze i pracownicy wojska z ogromnym oddaniem i determinacją oddali krew na rzecz osób potrzebujących tego cennego daru życia.
Jak mówił jeden z krwiodawców: „moim obowiązkiem moralnym – jako Honorowego Dawcy Krwi – kiedy minie czasokres następnej donacji i stan zdrowia pozwala to jest jeden cel: oddać krew i czekać na następny raz”.

W akcji poboru krwi uczestniczyło 34 dawców, z czego krew oddało 32 krwiodawców, w tym 9 kobiet. Pobrane 14 litrów 400 ml krwi trafi do banku krwi naszego regionu.

st. chor. Sebastian Jaszak, prezes Wojskowego Klubu HDK PCK przy 9BBKPanc.

Zdjęcia (34)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe