Poniedziałek, 19.02.2018, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Przewodniczący Sejmiku z wizytą na powiatowej sesji

Przewodniczący Sejmiku z wizytą na powiatowej sesji Starostwo Powiatowe w Braniewie
Starosta braniewski Leszek Dziąg podczas ostatniej sesji Rady Powiatu Braniewskiego przywitał gościa – Jana Bobka, przewodniczącego Sejmiku Wojewódzkiego i jednocześnie wraz z całym Zarządem Powiatu Braniewskiego pogratulował Janowi Bobkowi wyboru na tę funkcję.

— Objęcie przez pana najwyższego stanowiska w Sejmiku to dla powiatu braniewskiego, którego jest pan mieszkańcem, powód do wielkiej dumy oraz wielkie nadzieje społeczne — mówił braniewski starosta. — Jesteśmy przekonani, że wybór pana na to stanowisko, to wyraz uznania dla pana dotychczasowej pracy oraz doskonałej znajomości problemów ekonomicznych, społecznych i gospodarczych województwa. Liczymy, że praca na tym stanowisku dostarczy panu satysfakcji i wpłynie na dalszy rozwój województwa i tym samym powiatu braniewskiego.

Jan Bobek podkreślił, że swoją drogę w samorządzie rozpoczynał jako radny Rady Powiatu Braniewskiego.

— Dlatego dziękuję mieszkańcom Braniewa i powiatu braniewskie za to dobre wychowanie, które miało miejsce w pierwszej kadencji powiatu. Bo to właśnie tutaj, na tej sali, miały początek moje działania w samorządzie. Teraz można powiedzieć, że doszedłem na szczyt władzy samorządowej w województwie. Nie będę obiecywał gruszek na wierzbie. Ale znając siebie, swój charakter i swoje umiejętności pomagania, to możecie być pewni, że możecie na mnie liczyć, jeżeli taka pomoc będzie potrzebna.

Tuż po sesji Zarząd i Jan Bobek spotkali się na pierwszym spotkaniu roboczym i omówili najważniejsze zadania do zrealizowania.

 


 

 

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe