Niedziela, 24.06.2018, imieniny: Danuty, Jana, Janiny

Okaż kulturę i chroń naturę

  • 19.06.2017, 07:00 (aktualizacja 17.06.2017 20:52)
  • MDK w Pieniężnie
Okaż kulturę i chroń naturę Starostwo Powiatowe w Braniewie
Kilkudziesięciu uczniów z powiatu braniewskiego wystartowało w konkursie wiedzy o ochronie środowiska przyrodniczego i ekologii „Okaż kulturę i chroń naturę”.

Konkurs był dofinansowany przez Starostwo Powiatowe w Braniewie. Jego organizatorem była Liga Obrony Kraju z siedzibą w Pieniężnie oraz Miejski Dom Kultury w Pieniężnie.

W konkursie wystartowali uczniowie wytypowani przez nauczycieli poszczególnych szkół. Zmagali się oni z pytaniami na poziomie szkoły podstawowej klas IV-VI. Konkurs przebiegał na zasadzie programu „Jeden z dziesięciu” — startujący odpowiadali dotąd, dopóki nie udzielili trzykrotnie błędnej odpowiedzi.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody, które wręczyli Mirosław Kudliński, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego i Mateusz Sobieszczuk, członek Zarządu.

 

WYNIKI
1. Adrian Grzybowski (Szkoła Podstawowa w Pakoszach)
2. Jakub Mikulski (SP Pakosze)
3. Anna Rudyk (SP Pieniężno)
4. Paulina Kozłowska (SP Pakosze)
5. Patryk Kowal (SP Pakosze)

Kolejne miejsca: Tomasz Skiba (SP Pieniężno) i Karol Noszczak (SP Pakosze) — uzyskując taką samą liczbę punktów.
Następnie: Natalia Matusiak (SP Pakosze), Alicja Masojć (SP Pakosze), Julia Dębska (SP Pakosze), Maria Łosiewicz (SP Pakosze) — przy jednakowej sumie punktów.
Dalsze miejsca: Julia Grzybowska i Artur Klimowicz (SP Pakosze). Bartek Dębski (SP Pakosze), Anna Dworak (SP Pieniężno) i Amelia Malaszewska (SP Pieniężno).

 

 

MDK w Pieniężnie
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe