Niedziela, 16.06.2019

Szansa na innowację w biznesie – Polska Bezgotówkowa!

  • 30.05.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Szansa na innowację w biznesie – Polska Bezgotówkowa!
Polska Bezgotówkowa jest programem, która ma za zadanie popularyzować płatności bezgotówkowe w Polsce. Sprawdź na co możesz liczyć!

Program Polska Bezgotówkowa – garść informacji
Na początku tego roku Fundacja Polska Bezgotówkowa ruszyła z Program Polska Bezgotówkowa. Główną ideą, która przyświeca te przedsięwzięciu jest wsparcie przedsiębiorców, którzy nie korzystali w swoich punktach handlowo-usługowych z płatności bezgotówkowych oraz tych, którzy dopiero ruszają z nowych biznesem. Warto także pamiętać, że głównym celem programu jest promocja i rozwój płatności bezgotówkowych w Polsce. Dlaczego ruszył taki program? Ponieważ według najnowszych badań Polacy coraz częściej wybierają płatności bezgotówkowe (czasem rezygnując z zakupu w przypadku braku możliwości dokonania transakcji bezgotówkowej). Co prawda wiele placówek posiada terminale płatnicze, tym samym dając możliwość tego rodzaju płatności, jednak wciąż można znaleźć punkty handlowo-usługowe (szczególnie w mniejszych miejscowościach), w których brakuje terminali płatniczych. Często ograniczeniem dla właścicieli są koszty związane z abonamentem oraz zakupem terminali płatniczych. Na szczęście, dzięki działaniom Programu Polska Bezgotówkowa, każdy przedsiębiorca, który przejdzie czteroetapowy proces (wybór terminala płatniczego, wypełnienie wniosku, weryfikacja, dostawa), może otrzymać darmowe terminale płatnicze.


Polska Bezgotówkowa to nie tylko darmowe terminale płatnicze
Program Polska Bezgotówkowa zapewnia darmowe terminale płatnicze – w „ofercie” znajdują się dwa modele (terminal standardowy oraz terminal Smart D220), dzięki temu każdy przedsiębiorca będzie mógł wybrać model doskonale dopasowany do swoich potrzeb i rodzaju biznesu. Program Polska Bezgotówkowa oprócz darmowych terminali płatniczych, daje również szereg innych rozwiązań dla mikro i małych przedsiębiorców (na co może liczyć przedsiębiorca, który zakwalifikował się do programu):
- Fundacja Polska Bezgotówkowa pokrywa koszty związane ze świadczeniem usługi związanej z dostarczaniem transakcji bezgotówkowych przez 12 miesięcy
- Przedsiębiorca może liczyć na stałe wsparcie techniczne
- Cały proces jest szybki i prosty (można przeprowadzić go online)
Chcesz lepiej poznać Program Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/ i dowiedz się więcej!

Grupa Tipmedia
Podziel się: