Niedziela, 16.06.2019

Dobierz męskie spodnie idealnie dla Ciebie

  • 18.12.2018, 12:00
  • Grupa Tipmedia
Dobierz męskie spodnie idealnie dla Ciebie
Jesteś wysoki i szczuły, a może niższy? Masz nadwagę? Nieproporcjonalną budowę ciała? Dobrze zbudowane mięśnie ud i łydek? W każdej z tych sytuacji powinieneś zadbać o inne spodnie. Ich zadaniem jest nie tylko chronić ciało przez urazami mechanicznymi i czynnikami zewnętrznymi. Ubranie pozwala również na wyrażanie własnego stylu i wywieranie wrażenia na innych. Chcesz, żeby widzieli w tobie człowieka zaznajomionego z trendami? Pełnego wdzięku i elegancki? Potrafiącego uwidocznić swoje walory? Zacznij o dobrania odpowiedniej garderoby.

Spodnie męskie na każdą okazję


Nie istnieją chyba uniwersalne spodnie, które można by było nosić cały rok. Zawsze znajdzie się okazja, kiedy trzeba założyć inne – mniej lub bardziej formalne. Wybierając się na zakupy, pamiętaj, żeby wyposażyć swoją garderobę w kilka par na specjalne okazje. Sprawdź też oferty sklepów online np. Diverse. Zadbaj też o to, żebyś kupił kilka luźniejszych par – na siłownię, wyprawę w góry czy na czas domowych porządków.

O czym powinieneś pamiętać podczas zakupów?


Jednym z błędów, jakie prawdopodobnie popełniasz, jest przeświadczenie, że istnieje jeden, uniwersalny rozmiar. W zależności od tego, jakiego jesteś wzrostu, jaki masz obwód w pasie, jaki rodzaj nogawek preferujesz oraz markę, jakiej chcesz zaufać – rozmiary różnią się od siebie szczegółami. Istotnymi szczegółami. Czasami kupienie rozmiaru 30/32 u jednego projektanta będzie inną wielkością niż kupienie tego samego u bardziej znanego. Spodnie męskie dodatkowo różnią się krojem i stanem.

Jak masz wybrać właściwy krój i stan?


Krój określa, na ile spodnie są dopasowane do twojego ciała – tak w dużym skrócie. Od wersji skinny, która wygląda jak druga skóra, po dzwony, czyli spodnie o bardzo szerokich nogawkach. Modne kilka dekad temu. W zależności od tego, czy jesteś szczuły, czy masz o kilka kilogramów ponad normę, powinieneś zadbać o właśnie dopasowanie kroju. Liczy się także wzrost – jesteś niższy, lepiej unikaj dzwonów, a kiedy wysoki – skinny mogą optycznie jeszcze bardziej wydłużyć twoją sylwetkę. Stan to miejsce, w którym spodnie się zatrzymują.

W zależności od tego, które wybierze, będzie to miało wpływ na to, jak będzie cię postrzegało otoczenie i ty sam. Pamiętaj, że spodnie męskie to nie tylko konieczność, ale też szansa. Na to, żeby pokazać przełożonemu i klientowi twój profesjonalizm, drugiej połówce twoją atrakcyjną stronę, kolegom swobodny charakter spotkania. Wybranie odpowiednich nie zawsze jest łatwe, ale kiedy poznasz swój styl, będzie ci dużo prościej.

Grupa Tipmedia
Podziel się: