Niedziela, 16.06.2019

Jak wykupić ubezpieczenie?

  • 30.10.2018, 10:00
  • Grupa Tipmedia
Jak wykupić ubezpieczenie?

Wykupienie ubezpieczenia na telefon komórkowy to podstawa, zwłaszcza dla osób, korzystających z niego na co dzień i posiadających na nim większość informacji, potrzebnej do pracy lub dla innych ważnych celów. Wykup ubezpieczenia powinien odbyć się, gdy przedmiot jest jeszcze sprawny, a najlepiej zaraz po jego zakupie. Nasza firma oferuje wysokiej jakości usługi ubezpieczeniowe i każdy klient może być przekonany o tym, że dokonał dobrego wyboru  oraz czuć się bezpiecznie i komfortowo.

 

Firma Gadget cover proponuje polisę ubezpieczeniową na telefony komórkowe i inne gadżety. Warto poważnie zastanowić się nad wykupieniem ubezpieczenia, gdyż może to uchronić każdego użytkownika przedmiotów elektronicznych przed nieoczekiwaną utratą kontaktu ze światem zewnętrznym. Dodatkowo polisa pozwoli oszczędzić czas i nerwy, związane z utratą starego telefonu i zakupem nowego. Polisa obejmuje, między innymi, kradzież, utratę, uszkodzenie mechaniczne oraz wewnętrzne produktu. W każdym z wymienionych przypadków klient otrzymuje możliwość naprawy, wymiany lub zwrotu kosztów, poniesionych za zakupiony towar.

 

W celu wykupienia polisy ubezpieczeniowej na telefon komórkowy należy wejść na stronę internetową: https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance. Na stronie warto zapoznać się z regulaminem wykupu polisy oraz sytuacjami awaryjnymi, które ona obejmuje. Na początku należy wybrać markę oraz model telefonu, a także rzetelnie i szczegółowo wypełnić ankietę, dostępna na stronie. Koszt ubezpieczenia określany jest indywidualnie w zależności od rodzaju urządzenia, jego wartości i parametrów. Następnie klient otwiera swoje własne konto, na którym widnieją dane jego i telefonu, który ma podlegać ubezpieczeniu. Na końcu procesu klient wnosi opłatę na ubezpieczenie i polisa rozpoczyna swoje działanie. 

 

Wysokość, ilość i częstotliwość opłat ustalana jest bezpośrednio z klientem. Istnieje możliwość wyboru opłat ratalnych lub opłaty jednorazowej. W przypadku wyboru opłaty rocznej klient est zobowiązany zapłacić pełną roczną składkę w punkcie sprzedaży. Jeśli zaś wybór padł na opłatę comiesięczną, kupujący będzie musiał dokonać comiesięcznej opłaty w wyznaczonym terminie. Ubezpieczenie jest ważne rok i zaczyna działać w dniu, wybranym przez klienta. Należy zapoznać się z listą przypadków, objętych polisą oraz listą, która jej nie podlega. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: