Niedziela, 16.06.2019

Jak powinien ubierać się facet po 30?

  • 25.10.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
Jak powinien ubierać się facet po 30?
30 urodziny to ważny moment w życiu każdego mężczyzny. To czas, w którym wiele się zmienia. Mężczyzna powinien także zadbać o swoją garderobę, niepowtarzalny styl i postawić na dobrą jakość ubrań i dodatków. Jak zatem powinien ubierać się facet po 30? Na jakie elementy garderoby warto zwrócić uwagę? O tym wszystkim przeczytacie w poniższym artykule.

Garnitur dobrej jakości    

W szafie prawdziwego mężczyzny po 30 nie może zabraknąć idealnie dopasowanego, dobrego, markowego garnituru. Warto pomyśleć o kupnie garnituru szytego na miarę, wykonanego z dobrej jakości tkaniny. Zacznijmy od podstaw i klasyki, więc zainwestujmy w szary albo granatowy.     

Skórzane buty  

W garderobie każdego prawdziwego mężczyzny nie może zabraknąć skórzanych butów. Jeżeli włożymy świetny garnitur i dobrej jakości koszulę, a do tego znoszone buty to nasz elegancki wizerunek ulegnie zniszczeniu. Najlepiej zainwestować w czarne lub brązowe skórzane buty, które będą pasować do większości stylizacji.

Elegancki zimowy płaszcz  

Mężczyzna w tym wieku nie powinien już nosić zwykłej kurtki, która nie pasuje do garnituru. Na jesień i zimę zainwestujmy w dobrej jakości płaszcz wykonany z wełny, który będzie nam służył przez lata.    

Blezer – alternatywa dla marynarki   

Nie zawsze chcemy wyjść w marynarce, więc warto mieć w swojej szafie jakąś alternatywę. Doskonale sprawdzi się w tej roli blezer, który jest także elegancki, ale mniej formalny. To rozwiązanie na spotkania półformalne, ale wymagające biznesowego wizerunku. Warto wybrać blezer czarny, szary albo granatowy.   

Torba do pracy 

Po skończonej 30 nie wypada już nosić plecaka do pracy. Warto zakupić skórzaną aktówkę. Doda ona naszemu wizerunkowi niepowtarzalnego stylu. Często wyjeżdżamy służbowo? Konieczne jest zainwestowanie w stylową, porządną, skórzaną męską torbę, która podkreśli nasz profesjonalny wizerunek.    

Dodatki

Skórzany portfel to gadżet, który dodaje charakteru wizerunkowi każdego mężczyźnie. Przede wszystkim zakupmy ładnym skórzany portfel, którego nie będziemy się wstydzić płacąc rachunki. Bez wątpienia zegarek to istotny element wizerunku faceta po 30. Jest on swoistą inwestycją, która dokonywana jest na lata. Na tym gadżecie nie warto oszczędzać.  

Kompletowanie garderoby

Chcemy zmienić swój styl albo dokupić niezbędne w garderobie elementy? Nie mamy jednak wystarczających oszczędności? Co zrobić w takiej sytuacji? W takiej sytuacji pomocna może okazać się szybka pożyczka oferowana przez instytucje pozabankowe, więcej - https://proficredit.pl/szybka-gotowka/. Jej spłata często odbywa się w niewielkich ratach, dzięki czemu możemy zakupić potrzebne ubrania i dodatki, a wydatek zaplanujemy w budżecie. Pamiętajmy jednak, że szybka pożyczka, tak jak każde zobowiązanie, wymaga spłaty. Z tego względu przeanalizujmy naszą sytuację finansową i sprawdźmy, czy szybka pożyczka nie będzie stanowiła dla niego zbytniego obciążenia.     

Grupa Tipmedia
Podziel się: