Niedziela, 16.06.2019

Lubisz porządek? Wyposaż się w wózek do sprzątania marki HiG

  • 24.09.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Lubisz porządek? Wyposaż się w wózek do sprzątania marki HiG
Jeśli prowadzisz własną działalność gospodarczą, która posiada siedzibę często odwiedzaną przez klientów, to z pewnością cenisz sobie doskonały ład i idealny porządek panujący we wszystkich pomieszczeniach. Jeśli tak jest, to zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem zawierającym profesjonalne wózki serwisowe do sprzątania.

Czym się wyróżniamy?

Wózki do sprzątania z oferty https://higieniczny.pl/ zawierają całą gamę zdecydowanie niezbędnych akcesoriów ułatwiających utrzymywanie doskonałego porządku w nawet najtrudniejszych warunkach. Każdy zestaw zawiera stabilne wiadro na wodę, efektywną wyciskarkę do mopa, która zapobiegnie niepotrzebnemu rozchlapywaniu wody, uchwyty ułatwiające przemieszczanie się sprzętu, funkcjonalne mocowania i potrzebne półeczki umożliwiające sprytne zapakowanie wszystkich niezbędnych produktów i środków czyszczących. Każdy profesjonalny wózek do sprzątania dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w kółka, które dzięki odpowiedniej wielkości i wyważeniu pozwolą na przemieszczanie sprzętu po każdej nawierzchni, a dzięki wykonaniu ze specjalnej wytrzymałej gumy zapobiegają rysowaniu podłogi i niszczeniu dywanów. 

Wytrzymałość w ekstremalnych warunkach.

Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę, że wózek serwisowy do sprzątania niejednokrotnie jest narażony na bardzo trudne warunki, takie jak nieopaczne potrącanie, rozlewanie silnych chemicznych środków czyszczących, upadki, uderzenia, gwałtowne szarpnięcia. Jesteśmy świadomi, że sprzęt służący do utrzymania porządku bywa traktowany dosyć brutalnie. Dzięki świadomości wymienionych niepomyślnych okoliczności, zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie i produkcję sprzętu niezwykle wytrzymałego, który bez uszczerbku wyjdzie z niewielkich stłuczek z innymi urządzeniami, czy ścianami oraz wszelkich innych nieprzyjemnych niespodzianek. Oferowane przez wózki charakteryzują się tym, że złożone są z bardzo praktycznych elementów wykonanych z wysokiej jakości tworzyw, które nie ulegają jakimkolwiek zniekształceniom pomimo upływu czasu. 

Komu się najbardziej przydamy?

Wyjątkowe wózki do sprzątania produkowane przez naszą firmę z powodzeniem odnajdą się w każdych warunkach. Najbardziej jednak polecamy ich stosowanie w hotelach, zarówno małych, jak i dużych, biurowcach, szkołach, szpitalach, galeriach handlowych i we wszystkich innych miejscach narażonych na brud i nieporządek. Nasze produkty szczególnie nadają się dla profesjonalnych firm sprzątających, ponieważ dzięki funkcjonalnemu wykończeniu i możliwości demontażu niektórych części, ich transport nie sprawia jakichkolwiek problemów, nawet jeśli do dyspozycji mamy tylko mały samochód osobowy. 

Bardzo gorąco zapraszamy do poznania szerokiej gamy naszych profesjonalnych wózków, które gwarantują niezwykłą wygodę użytkowania oraz zadowolenie z efektów sprzątania, przy dostępności w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli podczas przeglądania naszego asortymentu powstaną jakiekolwiek pytania, to prosimy o niezwłoczny kontakt z biurem obsługi klienta naszej firmy.

Grupa Tipmedia
Podziel się: