Niedziela, 16.06.2019

Przeprowadzka do Austrii z firmą przeprowadzkową – warto czy nie?

  • 21.09.2018, 13:00
  • Grupa Tipmedia
Przeprowadzka do Austrii z firmą przeprowadzkową – warto czy nie?
Austria nie jest zlokalizowana w dużej odległości od Polski. W związku z tym wiele osób myślących o przeprowadzce do tego kraju chce zorganizować ją samodzielnie. Czy to jednak zawsze dobry pomysł?

Przeprowadzenie się do innego kraju wymaga odpowiedniej organizacji, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Możemy zająć się wszystkim we własnym zakresie, ale możemy również skorzystać z pomocy ekspertów w tej dziedzinie – firm przeprowadzkowych. Dzięki ich doświadczeniu oraz nowoczesnemu zapleczu można przenieść się do celu jeszcze łatwiej, szybciej i wygodniej.

Co oferują nam firmy przeprowadzkowe?

Firmy przeprowadzkowe od momentu, w którym Polska weszła do Unii Europejskiej, mają dużo pracy. Stale bardzo dużo Polaków decyduje się na wyjazd za granicę, aby tam zacząć nowe życie. Wielu z nich zostaje na stałe, a potem ściąga swoje rodziny. Nic więc dziwnego, że zapotrzebowanie na międzynarodowe usługi przeprowadzkowe jest obecnie tak duże.

Dobra firma zajmująca się przeprowadzkami może zapewnić swoim klientom kompleksowe wsparcie. Dotyczy ono nie tylko samego przewozu mienia z punktu A do punktu B, ale również wielu innych usług, które ułatwiają relokację.

Firma przeprowadzkowa Jupiter Przeprowadzki, która ma wieloletnie doświadczenie w organizacji przeprowadzek międzynarodowych, zapewnia swoim klientom pełne wsparcie. Z jej ofertą można zapoznać się pod adresem: www.Transport-Austria.eu/Przeprowadzki. Na tym przykładzie można określić, na jakie wsparcie możemy liczyć.

Zakres obsługi firm przeprowadzkowych:

  • dostarczenie materiałów do pakowania – klient może dzięki nim samodzielnie zabezpieczyć posiadane mienie
  • pakowanie i zabezpieczanie mienia – pracownicy firmy przeprowadzkowej zajmują się tego rodzaju czynnościami za klienta
  • wynoszenie i wnoszenie mienia – pracownicy wynoszą wskazane przedmioty, w tym także gabaryty, a potem umieszczają je w miejscu docelowym
  • transport samochodem – mienie umieszczane jest w pojeździe, a potem transportowane do wybranego celu
  • sprzątanie po przeprowadzce – pracownicy firmy przeprowadzkowej zadbają o to, aby lokal był czysty
  • magazynowanie mienia – jeśli klient nie może albo nie chce przewieźć określonego mienia w tym momencie, może zlecić jego usługę przechowania
  • utylizacja mienia – gdy mienie nie jest potrzebne, firma przeprowadzkowa może przekazać je do utylizacji zgodnie z przepisami

Jak widać, klient firmy przeprowadzkowej może liczyć na kompleksowe wsparcie w realizacji usługi przeprowadzkowej – od momentu zabezpieczenia mienia na czas przewozu aż do jego ustawienia w nowym miejscu.

Co więcej, firmy przeprowadzkowe posiadają ubezpieczenia, dlatego nawet jeśli w trakcie przeprowadzki coś się stanie, można liczyć wtedy na wypłatę stosownego odszkodowania.

Ile kosztuje przeprowadzka z firmą do Austrii?

Firmy przeprowadzkowe uzależniają koszty przeprowadzki od szeregu różnych czynników. Wśród nich znajdują się między innymi: zakres usług przeprowadzkowych wybrany przez klienta, liczba pracowników firmy do pomocy, rodzaj samochodu, dystans do pokonania.

Kalkulacje przeprowadzane są indywidualnie, dlatego trudno jednoznacznie wskazać, ile zapłacimy za usługę. Najczęściej jednak musimy liczyć się ze średnim wydatkiem rzędu 3 000 złotych, ale ceny wahają się od około 1 500 złotych do nawet ponad 5 000 złotych.

Podsumowując, przeprowadzka z firmą przeprowadzkową to bardzo dobry pomysł, gdy myślimy o Austrii. Dzięki jej kompleksowemu wsparciu możemy liczyć na pełną obsługę, która pozwala na dotarcie z całym mieniem do celu szybko, łatwo i bezpiecznie. Warto zatem wziąć pod uwagę usługi przeprowadzkowe wtedy, gdy myślimy o Austrii. To najkorzystniejszy wybór dla wymagających!

Grupa Tipmedia
Podziel się: