Najbardziej podobało się w areszcie

  • 25.04.2017, 16:07
  • KPP w Braniewie
Najbardziej podobało się w areszcie KPP w Braniewie
Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie spędzili dzień w braniewskiej komendzie Policji w ramach ogólnopolskiego „Dnia Przedsiębiorczości”.

Policyjny profilaktyk, st. asp. Kamil Zalewski, gościł młodzież klasy II LO i III TI Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie w ramach ogólnopolskiej akcji „Dzień przedsiębiorczości”.

Siedmioro uczniów rozpoczęło spotkanie od zapoznania się ze specyfiką służby w Policji. Policjant przedstawił gościom charakter wykonywanych przez siebie obowiązków i oprowadził po jednostce. Uczniowie dowiedzieli się jak przebiega nabór i jakie wymagania stawia się adeptom. Każdy z nich przyjrzał się również z bliska policyjnemu uzbrojeniu i wyposażeniu. Szczególnym zainteresowaniem młodzieży cieszył się policyjny areszt.

Na zakończenie uczniowie pojechali do Fromborka, gdzie została im przybliżona specyfika policyjnej służby na posterunku Policji.

 

KPP w Braniewie

Zdjęcia (4)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Fan
Fan 25.04.2017, 22:54
Ten koleś w blond włosach, potrzebuje jego dane, nw facebook email czy coś błagam was
Braniewiak
Braniewiak 25.04.2017, 22:55
to Marcin :)
dobry chlopak
dobry chlopak 25.04.2017, 20:52
policyjne panstwo, tfu niepotrzebna instytucja, HAŃBA!!!
Radek
Radek 25.04.2017, 21:35
Słaby komentarz. Chyba ktoś tu miał problemy? :D

Pozostałe