Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Tenis stołowy. Rywalizowała młodzież i dorośli

Grzegorz Komorowski został najlepszym zawodnikiem VIII. Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego Kobiet i Mężczyzn o Puchar Starosty Braniewskiego.

Autor: Archiwum organizatorów

Turniej został rozegrany w sali sportowej Zespołu Szkół w Lelkowie.

Zawodnikiem bez porażki i tym samym zwycięzcą turnieju został Grzegorz Komorowski. Po emocjonującym spotkaniu wygrał on 3:2 ze zwycięzcą dwóch poprzednich edycji turnieju Danielem Buczyńskim, który ostatecznie uplasował się na drugiej pozycji.

Zwycięzcy, którzy znaleźli się na podium otrzymali puchary, zaś wszystkim uczestnikom rozgrywek wręczono pamiątkowe medale.

Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Braniewie wręczali: etatowy członek Zarządu Powiatu Mirosław Kudliński, członek Zarządu Powiatu Mateusz Sobieszczuk i członek Powiatowej Rady Sportu Mieczysław Stec.

Rozgrywki zorganizowane w Gminie Lelkowo odbyły się w ramach Kalendarza Imprez Sportowych Powiatowej Rady Sportu zaplanowanych na 2017 r. w Powiecie Braniewskim.