Zamienili się miejscami. Tym razem triumf chłopców

  • 10.04.2017, 16:00
  • Marek Rarok
Zamienili się miejscami. Tym razem triumf chłopców Archiwum drużyny
Pierwsze miejsce chłopców, drugie miejsce dziewcząt — tak KS Dragons Płoskinia zakończył Turniej Unihokeja Dzieci, Młodziczek, Młodzików, Juniorek i Juniorów Młodszych „Orzysz Cup 2017”.

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zespoły zagrały w kategoriach dziewczęta rocznik 2001 i młodsze (kategoria G 16), dziewczęta rocznik 2004 i młodsze (kategoria G 13), dziewczęta rocznik 2006 i młodsze (kategoria G 11) oraz chłopcy rocznik 2004 i młodsi (kategoria B 13).

Drużyna KS Dragons z Płoskini wystąpiła w dwóch kategoriach: B-13 oraz G-11.

Chłopcy z Płoskini w pierwszym swoim meczu zmierzyli się z zespołem gospodarza UKS Jedynka Orzysz. Mecz trwający 2x15 min. zakończył się zwycięstwem Smoków 6:0.
Godzinę później swoją rywalizację zaczęły dziewczęta — również z drużyną gospodarzy, wygrywając to spotkanie wynikiem 3:0.
Kolejnym rywalem chłopców były Orły Suwałki i w tym spotkaniu Dragonsi odnieśli zwycięstwo 5:1.
Drugi mecz dziewcząt niestety nie poszedł po myśli zawodniczek, które odnotowały pierwszą od trzech turniejów porażkę z Nolet Żabi Róg 0:3, zajmując ostatecznie drugie miejsce w całym turnieju.
Chłopcy w ostatnim swoim meczu spotkali się z UKS Biedronka Chudek, z którym zremisowali 1:1 i to w zupełności wystarczyło, by zająć pierwsze miejsce w turnieju.

Wyróżnieni zawodnicy: Martyna Rycko i Kacper Trejmak.
 

Klasyfikacja końcowa dziewczęta:
1. LUKS Nolet Żabi Róg
2. KS Dragons Płoskinia
3. UKS Jedynka Orzysz

 

Klasyfikacja końcowa chłopcy:
1. KS Dragons Płoskinia
2. UKS Orły Suwałki
3. UKS Jedynka Orzysz
4. UKS Biedronka Chudek

 

Skład dziewcząt:
Aleksandra Hrybek, Jagoda Greń, Martyna Rycko, Zuzanna Buczyńska, Aniela Wieczorek, Julia Krupka, Marta Komorowska, Wiktoria Ocipka, Weronika Jackowska, Kinga Myszak, Marcelina Hnatyszyn.

 

Skład chłopców:
Patryk Kozikowski, Maciej Greń, Dawid Byczko, Kacper Trejmak, Piotr Hrybek, Wojciech Rycko, Szymon Hnatyszyn, Łukasz Maziuk, Szymon Lewandowski, Olgierd Lisowski, Dominik Tabaczyński, Kacper Fedczak, Wojciech Hołodiuk.

 

Marek Rarok

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe