Znęcał się nad matką. Fizycznie i psychicznie

  • 13.02.2017, 19:28
  • Inf. prasowa KPP w Braniewie
Znęcał się nad matką. Fizycznie i psychicznie pixabay.com
Recydywista jest podejrzany o znęcanie się nad swoją matką. Mężczyzna trafił do aresztu.

Dzielnicowy z Wilcząt otrzymał informację, że 43-letni syn znęca się psychicznie i fizycznie nad swoją matką. Policjant sprawdził to w piątkowe popołudnie.

W trakcie wizyty okazało się, że 43-letni syn wyzywał, kopał, bił po głowie i wyganiał z domu 67-letnią matkę, a także groził spaleniem gospodarstwa brata.

Policyjna wizyta zakończyła się dla mężczyzny zatrzymaniem w policyjnym areszcie, a zgromadzone przez dzielnicowego oraz policjantów dochodzeniowych informacje o znęcaniu się nad rodziną dały podstawę do skierowania w trybie pilnym wniosku o tymczasowy areszt dla sprawcy przemocy.

Dzisiaj sąd zadecydował o tymczasowym areszcie wobec 43-latka. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w więziennej celi, oczekując na rozprawę sądową.

Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą grozi mu kara do 5 lat więzienia. W przypadku 43-latka kara będzie surowsza, ponieważ dopuścił się jej w ciągu 5 lat po odbyciu kary pozbawiania wolności — za to samo przestępstwo.

 

Inf. prasowa KPP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe