Szczęśliwa trzynastka mierzona w litrach krwi

  • 12.01.2017, 15:00
  • Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie
Szczęśliwa trzynastka mierzona w litrach krwi KP PSP w Braniewie
Niemal trzynaście litrów krwi zebrano podczas ostatniej zbiórki krwi, zorganizowanej w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie.

W akcji uczestniczyli pracownicy KP PSP w Braniewie, Wojskowej Straży Pożarnej, członkowie Ochotniczych Straży Pożarnych oraz sympatycy pożarnictwa.

Pracownicy Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Elbląga zainstalowali sprzęt niezbędny do poboru krwi w świetlicy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

Łącznie do akcji honorowego krwiodawstwa przystąpiło 28 osób, które po badaniach mogły oddać krew. Podczas akcji zebrano blisko 13 litrów życiodajnego płynu.

To pierwsza w tym roku akcja związana z poborem krwi zorganizowana przez braniewskich strażaków z PSP. Wszystkim, którzy w niej uczestniczyli, strażacy składają serdeczne podziękowania. A pozostałych zapraszają do czynnego udziału w tak szczególnym programie.

Mł. bryg. Ireneusz Ścibiorek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie

Zdjęcia (25)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe