Przejażdżka czołgiem dla każdego! Licytuj — pomagaj!

  • 06.01.2017, 16:57 (aktualizacja 06.01.2017, 17:17)
  • Wojciech Andrearczyk
Przejażdżka czołgiem dla każdego! Licytuj — pomagaj! 9BBKPanc.
Chcesz przejechać się człogiem PT-91 „Twardy”? Nic prostszego — wystartuj w licytacji. Dochód z niej pomoże ratować życie braniewianina Artura Mikicina.

Artur Mikicin (mąż Anny Mikicin, nauczycielki z Zespołu Szkół Budowlanych w Braniewie) choruje na złośliwy nowotwór.

W przeciągu tygodnia musi otrzymać lek ratujący życie. Drogi lek... Jego koszt to 40 tys. złotych!

Ruszyła akcja zbiórki pieniędzy, w którą zaangażowało się wielu ludzi i instytucji. Stowarzyszenie na Rzecz Młodzieży udostępniło nr konta, na które można wpłacać pieniądze. Do dzisiaj rano (do godz. 10.00) zebrano 750 złotych.

Natomiast 9. Braniewska Brygada Kawalerii Pancernej — w której pan Artur służył [PRZECZYTAJ: Były żołnierz 9 brygady potrzebuje naszego wsparcia] — zorganizowała licytację, która odbędzie się już w najbliższą niedzielę.

8 stycznia, o godz. 15.00, w Braniewskim Centrum Kultury będzie można wziąć udział w licytacji na rzecz pomocy dla Artura Mikicina.
Licytowane będą m.in. jazda czołgiem PT-91 „Twardy” i przejażdżka bojowym wozem piechoty BWP-1.

Licytując — pomagacie!!!

 

Możesz wpłacić pieniądze
Każdy, kto chciałby wesprzeć zbiórkę na lek dla Artura Mikicina proszony jest o wpłaty na konto Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie. Stowarzyszenie funkcjonuje przy współpracującym z 9. brygadą Zespołem Szkół Budowlanych, w którym pracuje żona Artura Mikicina, członkini stowarzyszenia od początku jego istnienia.
 
Stowarzyszenia na Rzecz Młodzieży w Braniewie
Nr konta 08 8313 0009 0037 7229 2000 0010
Koniecznie z dopiskiem: Artur Mikicin

 

 


 

 


Wojciech Andrearczyk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe