Braniewscy policjanci wyróżnieni za NATO i ŚDM

  • 07.12.2016, 17:00
  • Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg
Braniewscy policjanci wyróżnieni za NATO i ŚDM KMP w Elblągu
Policjanci z Braniewa otrzymali listy gratulacyjne od ministra spraw wewnętrznych i administracji. Wyróżnienia zostały przyznane za służbę podczas zabezpieczania Światowych Dni Młodzieży oraz szczytu NATO.

Uroczystość odbyła się w elbląskiej komendzie Policji. Uczestniczył w niej insp. Tomasz Klimek, komendant wojewódzki Policji w Olsztynie.

Szef policjantów z Warmii i Mazur wręczył funkcjonariuszom z Elbląga i Braniewa listy gratulacyjne od Mariusza Błaszczaka, ministra spraw wewnętrznych i administracji. Te wyróżnienia policjanci dostali za służbę podczas zabezpieczania Światowych Dni Młodzieży oraz szczytu NATO. Były także awanse na wyższe stopnie służbowe.

Listy gratulacyjne od ministra otrzymało 20 policjantów z Elbląga i 6 policjantów z  Braniewa. W listach skierowanych do mundurowych minister podkreślił, że były to dwa największe wyzwania organizacyjne w kraju przed jakimi stanęły w tym roku polskie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek publiczny. Mariusz Błaszczak podkreślił w listach, że zarówno warszawski szczyt NATO, jak i Światowe Dni Młodzieży w Krakowie przebiegły sprawnie dzięki wzorowej pracy, fachowości i poświęceniu policjantów.
Listy gratulacyjne wręczył inspektor Tomasz Klimek, Komendant Wojewódzki Policji w Olsztynie.

Podczas uroczystości insp. Klimek mianował także na wyższe stopnie służbowe dwóch policjantów z Elbląga oraz jednego policjanta z Braniewa.

 

 

Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe