„Wilk 16”. Czołgiści pojechali na poligon

  • 25.11.2016, 19:00
  • Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.
„Wilk 16”. Czołgiści pojechali na poligon 9BBKPanc.
Czołgi, załadowane na platformy kolejowe, wyruszyły w czwartek w drogę z Braniewa do Orzysza. Od 27 listopada braniewscy czołgiści będą uczestniczyć tam w ćwiczeniu „Wilk 16”.

Żołnierze i sprzęt z 2. kompanii czołgów 1. batalionu czołgów z 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej wyruszyli na poligon w Orzyszu. Wezmą tam udział w ćwiczeniu WILK 16, które potrwa od 27 listopada do 1 grudnia.
 
WILK 16 to kryptonim ćwiczenia taktycznego z wojskami, które będzie realizowane przez 20. Brygadę Zmechanizowaną z Bartoszyc. Głównym ćwiczącym będzie 16. batalion zmechanizowany z Morąga. Żołnierze i sprzęt z 9BBKPanc. wejdą w skład batalionu w ramach modułu szkoleniowego.

Marta Hajkowicz / 9BBKPanc.

Zdjęcia (10)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe