Źle zaparkujesz? Odholują ci samochód

  • 28.10.2016, 20:08 (aktualizacja 28.10.2016, 20:12)
  • st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie
Źle zaparkujesz? Odholują ci samochód KPP w Braniewie
Kierowcy muszą przygotować się na zmiany w organizacji ruchu w Braniewie, w pobliżu cmentarzy. Zostaną one wprowadzone 31 października oraz 1 i 2 listopada. Warto będzie także uważać, gdzie parkujemy samochody.

Już dzisiaj (28 października) policjanci rozpoczęli akcję „Znicz 2016”. Patrole będzie można spotkać w pobliżu cmentarzy.

Jak co roku policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem tych, którzy wybierają się w podróż, aby odwiedzić groby swoich najbliższych. Funkcjonariusze sprawdzają m.in. stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów i prędkość z jaką poruszają się po drogach.

Kierowcy będą musieli przygotować się na zmianę organizacji ruchu na terenie Braniewa. Zmiany wprowadzone zostaną 31 października oraz 1 i 2 listopada i będą dotyczyć trzech ulic, przy których znajdują się cmentarze — Olsztyńskiej, Morskiej i Elbląskiej.

 

Zmiany w organizacji ruchu

Na ulicy Olsztyńskiej, po jej lewej stronie (patrząc w kierunku Płoskini) obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się (pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela).

Na ulicy Elbląskiej nie wolno będzie zatrzymywać się po prawej stronie drogi, patrząc w kierunku Elbląga (pozostawiony pojazd zostanie usunięty na koszt właściciela).

Ulica Morska (zmiany w organizacji ruchu jedynie 1 listopada) wyłączona będzie z ruchu kołowego od ulicy PCK do skrzyżowania z ulicą Wileńską. Wjazd na tę ulicę przewidziany jest jedynie dla pojazdów komunikacji miejskiej oraz osób niepełnosprawnych.

Policjanci apelują również do pieszych, aby poruszając się po zmroku używali elementów odblaskowych.


PRZECZYTAJ TAKŻE: Zadbajmy wspólnie o bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych

 

 

st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Do redakcji.
Do redakcji. 04.11.2016, 12:39
Proszę o zasłonięcie tablic rejestracyjnych samochodów na prezentowanym przez państwa zdjęciu..
PB
PB 07.11.2016, 14:19
Pojazd znajdujący się w przestrzeni publicznej (ulice, parkingi) może być fotografowany bez ograniczeń. Tym samym nie ma obowiązku zasłaniania jego tablic.
Na zdjeciu jak zawsze nasza chluba policji Janek. Pozdrawiam serdecznie…
Na zdjeciu jak zawsze nasza chluba policji Janek. Pozdrawiam serdecznie najlepszego policjanta w kra 30.10.2016, 20:11
Ja

Pozostałe