Nie daj nabrać się „na wnuczka”. I nie tylko

  • 17.10.2016, 19:00
  • red.
Nie daj nabrać się „na wnuczka”. I nie tylko pixabay.com
Wszyscy seniorzy, którzy chcą czuć się bezpieczni, powinni przyjść we wtorek (18 października) do Braniewskiego Centrum Kultury i uczestniczyć w debacie z policjantami.

Braniewscy policjanci zapraszają wszystkich seniorów do uczestnictwa w debacie „Bezpieczny senior”. Odbędzie się ona 18 października (wtorek) o godz. 11.00 w sali kinowej BCK.

— Celem debaty jest zwrócenie uwagi mieszkańców powiatu braniewskiego na wszelkie sytuacje, które w sposób niekorzystny wpływają na funkcjonowanie w naszym społeczeństwie osób w podeszłym wieku — mówi st. sierż. Jolanta Sorkowicz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Braniewie. — W bardzo dużej mierze niebezpieczeństwa, na które narażone są osoby starsze, wynikają z braku ich czujności, a także zbyt dużego zaufania jakim obdarzają oni innych ludzi. Policjanci chcieliby upowszechnić takie metody działania oraz formy bezpiecznego życia, aby nie dopuścić lub chociażby ograniczyć zjawiska szkodliwe dla seniorów. Funkcjonariusze udzielą cennych rad dotyczących unikania zagrożeń zarówno w domach, jak i w ruchu drogowym.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe