Oddali krew dla chorego Antosia

  • 30.09.2016, 14:18
  • por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG
Oddali krew dla chorego Antosia WMOSG
Niemal 15 litrów krwi udało się zebrać w ramach zbiórki krwi zorganizowanej na rzecz chorego 14-miesięcznego Antosia Kozakiewicza.

Zbiórkę zorganizowali krwiodawcy z Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Elblągu.

W odpowiedzi na apel o oddanie krwi na rzecz chorego na nowotwór nerek z przerzutami do płuc chłopca, odpowiedziały 33 osoby. Łącznie udało się zebrać 14 650 ml tego drogocennego daru.

W zbiórce uczestniczyli przedstawiciele służb mundurowych, mieszkańcy Braniewa i okolicznych miejscowości.

 

por. SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy-koordynator WMOSG

Zdjęcia (3)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
HDK
HDK 30.09.2016, 17:06
Więcej informacji i zdjęć ze zbiórki krwi na stronie Klubu HDK PCK przy Placówce Straży Granicznej w Braniewie na facebooku

Pozostałe