Drogi w powiecie będą zmodernizowane

  • 01.09.2016, 19:30
  • Inf. prasowa Starostwa Powiatowego
Drogi w powiecie będą zmodernizowane Starostwo Powiatowe w Braniewie
Starostwo Powiatowe w Braniewie zrealizuje szereg inwestycji drogowych. Będą one możliwe dzięki dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego.

29 sierpnia 2016 r., pomiędzy Powiatem Braniewskim a Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego została podpisana umowa o przyznaniu pomocy na przebudowę drogi powiatowej nr 1397N na odcinku Piele-Zagaje, Wyszkowo-Piotrowiec o wartości 2.237.618 zł oraz na przebudowę drogi powiatowej nr 1342N na odcinku Bardyny-Stygajny, Długobór-Pakosze o wartości 2.527.388 zł.

Dofinansowanie uzyskano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, pod nazwą „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych” w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii”.

Z ramienia Powiatu Braniewskiego umowę podpisali starosta braniewski Leszek Dziąg, etatowy członek Zarządu Powiatu Braniewskiego Mirosław Kudliński oraz skarbnik Powiatu Braniewskiego Grażyna Michalec.

 

Inf. prasowa Starostwa Powiatowego

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe