Stojąc w blokach czułam, że jesteście ze mną

  • 25.08.2016, 15:51
  • Wojciech Andrearczyk
Stojąc w blokach czułam, że jesteście ze mną Wojciech Andrearczyk
Już w marcu każdy z nas może zostać właścicielem koszulki, w której Emilia Ankiewicz startowała na igrzyskach olimpijskich w Rio. Braniewska sportsmenka przekazała ją na aukcję charytatywną, organizowaną przez Stowarzyszenie Nasze Braniewo NBR 2006.

Emilia Ankiewicz odebrała dzisiaj gratulacje i kwiaty, wręczone jej przez burmistrz Braniewa Monikę Trzcińską i przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusza Frąckiewicza. Podziękowano także jej rodzicom.

Ankiewicz nie kryła swojego wzruszenia. I — przede wszystkim — dziękowała wszystkim mieszkańcom Braniewa. Nie tylko za smsy-y, maile i oznaki sympatii wyrażane na Facebook'u.

— Mówi się, że lekkoatletyka jest sportem bardzo indywidualnym, ale tak naprawdę stojąc w blokach czułam, że nie jestem sama i że naprawdę jesteście ze mną — mówi Ankiewicz.

Zawodniczka przekazała na aukcję koszulkę reprezentacyjną z Rio (ze swoim autografem), mając nadzieję, że zostanie zlicytowana. Aukcja koszulki odbędzie się w czasie koncertu charytatywnego na rzecz Fundacji „Nasze Dzieci”, opiekującej się małymi pacjentami chorymi na raka. Koncert odbędzie się w marcu 2017 r., w Braniewskim Centrum Kultury.

 


 

 

Wojciech Andrearczyk

Zdjęcia (6)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe