Strażacy otrzymali kamerę termowizyjną

  • 19.09.2022, 08:09
  • Inf. prasowa KP PSP w Braniewie
Strażacy otrzymali kamerę termowizyjną © KP PSP w Braniewie
BRANIEWO. W siedzibie braniewskiego terminala przeładunkowego nastąpiło symboliczne przekazanie niezwykle istotnego wyposażenia dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Braniewie. Spółka Glob-Terminal przekazała braniewskim strażakom nowoczesne i łatwe w obsłudze urządzenie jakim jest kamera termowizyjna, która będzie wykorzystywana podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych.

Urządzenia te doskonale sprawdzają się w przypadku utrudnionej widoczności, w pomieszczeniach zadymionych oraz o ograniczonym dostępie światła. Coraz powszechniej wykorzystywane są podczas akcji ratowniczo-gaśniczych straży pożarnej.
Kamery termowizyjne pozwalają uzyskać doskonały pogląd sytuacji. Dzięki możliwości stałego monitorowania warunków strażacy mogą zaplanować i wdrożyć skuteczny plan działania, aby zażegnać sytuację niebezpieczną i zastosować się do wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Stosowne dokumenty związane z przekazaniem kamery podpisali członek Zarządu Spółki Aleksander Iwanowicz oraz bryg. Ireneusz Ścibiorek, komendant powiatowy PSP w Braniewie.
Dziękujemy spółce Glob-Terminal za udzielone wsparcie — mówi bryg. Ireneusz Ścibiorek.

 

 


Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim –

– "NOWINY PÓŁNOCNE"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa KP PSP w Braniewie

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe