Jeszcze bliżej, żeby zostać strażnikiem granicznym

  • 14.09.2022, 18:11
  • Informacja prasowa W-MOSG
Jeszcze bliżej, żeby zostać strażnikiem granicznym © W-MOSG
REGION. Osoby zainteresowane służbą w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej mogą złożyć dokumenty w Placówkach SG w województwie warmińsko-mazurskim.

"Stabilna służba i wynagrodzenie – to może cię zainteresować. Podejmij wyzwanie! Przejdź procedurę kwalifikacyjną i rozpocznij służbę w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej" — tak Straż Graniczna zachęca do wstąpienia w jej szeregi.

— Nasza służba to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem i poczucie odpowiedzialności za siebie, kolegów i Państwo Polskie — mówi mjr SG Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Komendanta W-MOSG. — Służba w Straży Granicznej stwarza możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Daje stabilne warunki pracy i szansę zawodowego rozwoju. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa publicznego. Osoby chcące dołączyć do nas nie powinny zwlekać, tylko zadzwonić i umówić się na spotkanie. Nie trzeba jechać do Kętrzyna, by złożyć dokumenty. Szansę na założenie munduru w tym roku będzie miało jeszcze 20 osób.

Osoby zainteresowane służbą w SG mogą 6 października odwiedzić Placówkę SG w Braniewie (ul. Kwiatowa 2) i tu złożyć dokumenty oraz 12 i 13 października – w PSG w Gołdapi (ul. Przytorowa 7). 13 października przyjmowane będą dokumenty kandydatów ubiegających się o przyjęcie do SG w Placówce SG w Olsztynie (ul. Augustowska 23A).

Należy wcześniej umówić się telefonicznie – 89 750 30 23.

Więcej informacji na stronie internetowej W-MOSG, w zakładce Służba/Praca

Warto także spojrzeć na procedurę kwalifikacyjną i obejrzeć film, jak prawidłowo przygotować się do testu z wychowania fizycznego:

 

 


Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim –

– "NOWINY PÓŁNOCNE"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Informacja prasowa W-MOSG

Zdjęcia (12)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe