Czterdzieści osób czytało „Ballady i romanse”

  • 07.09.2022, 16:22 (aktualizacja 07.09.2022, 16:24)
  • Inf. prasowa MBP w Braniewie
Czterdzieści osób czytało „Ballady i romanse” © Archiwum MBP w Braniewie
BRANIEWO. „Mamy najlepszych czytelników!” – przekonują panie bibliotekarki z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Braniewie. To najkrótsze i najbardziej odpowiednie podsumowanie tegorocznego Narodowego Czytania.

W tym roku zebrani przy Spichlerzu Mariackim czytali „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. Na scenie wystąpiło około 40 osób: członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki, uczniowie i nauczyciele ze szkół z Braniewa i powiatu, seniorzy oraz wierni czytelnicy z MBP. Do wspólnego czytania dołączyły również nowe osoby.

— Gratulujemy wszystkim, dziękujemy za wspólne czytanie i słuchanie! Mamy najlepszych czytelników! — mówią organizatorzy wydarzenia. — Serdeczne podziękowania składamy pani Justynie Goerick-Ostrowskiej i panu Arkadiuszowi Ostrowskiemu za nieocenioną pomoc w organizacji.

 

 


Gazeta w Braniewie i powiecie braniewskim –

– "NOWINY PÓŁNOCNE"

 

REKLAMA:
Mail: [email protected]
Tel.: 501 08 02 96

 

 

 

 

 

  

 

Inf. prasowa MBP w Braniewie

Zdjęcia (21)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Portal Braniewo z siedzibą w Braniewie, który jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe